Rezidence Jezerní

 

 

Na samém konci Železné Rudy stojí Jezerní Rezidence. Na krásném místě, někdy v mlze, jindy pod sněhovou peřinou nebo v lesku slunečních paprsků. Poslední dům před vstupem do přírody, kde se rozprostírají lesy, louky a šumí potok z ledovcových jezer. Přesuňte se co nejblíž přírodě a najděte domov, který si zamilujete. S každým pohledem z okna o trochu víc.
 

 

 

hero_apart.png

Na Okraji Železné Rudy

Jedná se o luxusní projekt "Rezidence Jezerní": Návrh nového objektu s apartmány u Jezerního potoka je situován na okraji Železné Rudy. Velikost novostavby objektu pojímá jedno částečně podzemní podlaží, jedno nadzemní podlaží a podkroví s galerií. Celkově zde nalezneme 21 samostatných bytových jednotek.

 

 

         


 

 

 

Privátní realaxace v srdci rezidence

Chcete si odpočinout po celodenním lyžování, túře po šumavských zákoutích, najetých kilometrech na kole nebo prostě jen od práce, dětí, povinností? Čeká na vás soukromé wellness s vodou přímo z jezerního potoka, která vás po saunování ochladí a vrátí vám sílu a energii do žil. Těšit se můžete i na vyhřívaný 10m bazén. Soukromé prostředí wellnessu a bazénu přímo v rezidenci si rychle oblíbíte.

 


 

Servis 24 hodin denně

V Jezerní Rezidenci myslíme na to, aby vám nic nechybělo. Nejde jen o bydlení, k dispozici je přímo v areálu recepce v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bazén, restaurace s vlastní donáškou až na apartmán, venkovní finské lázně. Chcete víc? Co třeba půjčovna elektrokol nebo yoga room? Potřebujete někam dopravit? Transport po celém okolí je tu také! Wellnes: - Chcete si odpočinout po celodenním lyžování, túře po šumavských zákoutích, najetých kilometrech na kole nebo prostě jen od práce, dětí, povinností? Čeká na vás soukromé wellness s vodou přímo z jezerního potoka, která vás po saunování ochladí a vrátí vám sílu a energii do žil. Těšit se můžete i na nádherný vyhřívaný 10 m bazén.
 
 
 
Pro Více informací nás neváhejte kontaktovat.